Новини

15/09/2020 16:48

Довірче управління комерційною нерухомістю та орендою

У вас не вистачає часу, щоб контролювати оренду власної комерційної нерухомості? Тоді довірте цю справу професіоналам і займіться більш пріоритетними завданнями.

Компанія Аctivitis працює на українському ринку з 2013 року, має багатий досвід у сфері інвестицій та фінансової аналітики, надає послуги великим комерційним об'єктам. Клієнтам компанія пропонує послуги комплексного управління нерухомістю, як комерційної, так і житлової.

Коли потрібно передати власну нерухомість в управління

  • Плануєте поїздку за кордон, переїжджати жити в іншу країну, при цьому, хочете отримати дохід від оренди своєї комерційної нерухомості на батьківщині.
  • Працюєте і проживаєте в іншій країні, при цьому плануєте займатися інвестуванням в нерухомість або отримувати дохід.
  • Хочете отримувати дохід від комерційної нерухомості, здавати офіс або приміщення в оренду, але не маєте на це вільного часу і компетентності в цьому питанні.
  • Оцінюєте рівень ризику, хочете звести його до мінімуму, тому довіряєте професіоналам пошук відповідальних людей, які б своєчасно оплачували оренду і не псували майно.

Управління об'єктами комерційної нерухомості від Аctivitis

Передача об'єкта комерційної нерухомості в управління спеціалізованої компанії - відмінна можливість задовольнити потреби власника за обумовлену плату. Мета цього процесу - забезпечити дохід від нерухомості, яка була передана в управління, а також заощадити свій час. Команда талановитих юристів Аctivitis працює з повним спектром послуг для підвищення ефективності роботи в сфері нерухомості.

Ключові напрямки роботи компанії:

  • Управління об'єктами нерухомості - досвідчені юристи допоможуть підвищити інвестиційну привабливістю об'єкта комерційної нерухомості для збільшення прибутку.
  • Реновація об'єкта комерційної нерухомості - фахівці складають інвестиційний план для підвищення капіталізації об'єкта, одним із головних завдань якого є реновація об'єкта.
  • Підготовка документації для здачі нерухомості в оренду або її реалізації - оренда та управління нерухомістю виконується на законних підставах, тому фахівці компанії Аctivitis будуть займатися підготовкою паперової документації на всіх етапах співпраці.
  • Пошук потенційних клієнтів для майбутньої оренди комерційної нерухомості та оформлення необхідної документації - керуючий нерухомістю знайде відповідальних і порядних людей, які будуть орендувати приміщення, вчасно виплачувати обумовлену вартість і піклуватися про цілісність майна.

Послуги комплексного управління нерухомості компанії Аctivitis - це допомога досвідчених фахівців в питаннях фінансів, юридичний супровід, вирішення проблем, що стосуються оренди комерційного об'єкта. Не витрачайте дорогоцінний час, довірте це професіоналам, і спокійно займайтеся більше пріоритетними справами!

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на office@activitis.com.ua або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше