Новини

15/09/2020 17:15

Реновація комерційної нерухомості в Києві та Україні

Хочете підвищити дохід від оренди приміщення? Одним з ефективних способів є реновація комерційної нерухомості в Києві і Україні. Довірте цю справу компанії Аctivitis, яка надає повний спектр послуг з управління комерційною і житловою нерухомістю, підтримання її в оптимальній формі.

Для чого потрібна реновація комерційної нерухомості

Реновація нерухомості - це процедура, спрямована на збільшення прибутковості і вартості малобюджетного або неліквідного об'єкта. У багатьох великих містах світу цей спосіб дозволяє збільшити дохід від здачі приміщення, або ж продажу комерційного об'єкта. Великі приміщення і офіси отримують нове життя і привертають дедалі більше уваги.

Реконструкція комерційних об'єктів може задовольнити попит на комерційну нерухомість за порівняно короткий проміжок часу і з мінімальними вкладеннями. Ви можете поліпшити стан і зовнішній вигляд приміщення, що дозволить збільшити дохід. Однак щоб результат виправдав очікування, краще довірити цю справу професіоналам компанії Аctivitis, яка надає послуги на ринку з 2013 року.

Реновація комерційної нерухомості: як замовити

Компанія Аctivitis надає клієнтам послуги комплексного управління нерухомістю. Наші юристи допомагають в питаннях фінансів, забезпечують юридичний супровід, займаються пошуком відповідальних потенційних клієнтів для майбутньої оренди нерухомості, а також надають комплекс рішень для збільшення прибутковості об'єктів. Однією з ключових послуг зі списку компанії є реновація комерційної нерухомості.

Наші фахівці займаються:

  • Розробкою комплексу дій з репозиціонування нерухомості;
  • Складають інвестиційний план для підвищення капіталізації об'єкта;
  • Формують систему комплексних рішень для кожного приміщення з урахуванням його особливостей і побажань клієнта;
  • Займаються організацією реконструкції комерційних приміщень.

Залиште заявку на сайті, протягом 24 годин експерт зв'яжеться з Вами і компетентно відповість на всі питання. Після отримання даних ми формуємо повну аналітику по вашій компанії з пакетом рекомендацій. Під час спільної зустрічі, ми розробляємо комплекс подальших дій, підписуємо контракт і формуємо команду експертів для вирішення проблеми.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на office@activitis.com.ua або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше