Новини

30/07/2020 16:22

Надання кредитів юридичним особам. Кредитування середнього бізнесу

Запустити власний бізнес можна і без стартового капіталу або збережень - якщо взяти кредит юридичним особам у компанії Activitis.

Можливо, у вас вже є власна справа і ви даєте не менше декількох сотень робочих місць - значить, ви потрапляєте під кваліфікацію "середній бізнес". У даному випадку можна розраховувати на більші суми від нас і пільгові умови надання кредиту для бізнесу.

Призначення кредитування середнього бізнесу

Те, на що ви збираєтеся витратити кредит, називається призначенням. Від нього залежать умови кредитування - сума, відсотки тощо. В Україні підприємців найбільше цікавлять позики на відкриття, покупку, розвиток і рефінансування бізнесу. Розглянемо кожен випадок окремо:

  • Відкриття - одне з найпопулярніших призначень. Це логічно: підприємець бере гроші на відкриття власної справи, щоб отримати фінансову незалежність в майбутньому;
  • Купівля - якщо ви точно знаєте, який бізнес хочете, і навіть знайшли продавця, то вигідніше взяти кредит під покупку і працювати, як то кажуть, на всьому готовому. Це може бути покупка франшизи або бази під бізнес;
  • Розвиток - надання кредиту юридичним особам на розвиток допоможе реалізувати плани, значно розширити існуючу справу і вийти на новий етап. Особливо актуально для середнього бізнесу;
  • Рефінансування - якщо потрібно погасити попередній кредит, можна взяти новий за програмою рефінансування. Часто використовується для відродження бізнесу.

Наша компанія пропонує надання кредитів юридичним особам під будь-яке призначення на вигідних умовах, а також кредитні лінії на поповнення обігового капіталу середнього бізнесу. Ви можете звернутися в Activitis, якщо вам потрібно придбати сировину, матеріали, оплатити товари або послуги, покрити витрати з операційної діяльності, або просто погасити кредит в іншому банку.

Як взяти кредит на розвиток середнього бізнесу

Видача кредитів юридичним особам для запуску, розширення, рефінансування середнього бізнесу - один з головних напрямків діяльності компанії Activitis. Ви можете звернутися до нас по даному питанню, залишивши онлайн-заявку на сайті, або зателефонувавши за номером, вказаним нижче. Конфіденційність та індивідуальний підхід гарантуємо.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на office@activitis.com.ua або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше