Новини

28/07/2020 16:36

Довірче управління активами, коштами та фінансами

Компанія Activitis пропонує вашій увазі послуги з довірчого управління активами, коштами та фінансами в Україні. Довірче управління дозволяє зберігати і примножувати інвестиції фізичної або юридичної особи.

Мета - отримання доходу інвестора від операцій з активами, що належать йому, на фондовому ринку. Ми працюємо за Договором Довірчого Управління, згідно з яким наша компанія тільки розпоряджається активами клієнта, за його дорученням і в його інтересах.

Чому потрібно скористатися довірчим управлінням активами

Співпрацюючи з компанією Activitis, ви можете розраховувати, на грамотне управління своїми активами, фінансами, коштами.

Чому з нами працювати вигідно:

  • 100% розуміння процесів - управління коштами клієнта складніше, ніж звичайне довірче управління. Управління фінансами та активами передбачає безперервний процес відстеження, пошуку, оцінки, покупки, структурування коштів, їх захист, продаж та інші процеси;
  • Виважене управління ризиками - це ключовий пріоритет для компанії Activitis в роботі з вашими фінансами. Ми розробили і активно застосовуємо власну стратегію управлінням ризиками. Вона дозволяє вибудувати інвестиційні стратегії в точній відповідності зі схильністю інвестора до ризику;
  • Персональний підхід - Activitis враховує побажання клієнта, прораховує ризики і можливу прибутковість, відштовхуючись від особливостей активів;
  • Комплексний пакет послуг - пропонуємо комплекс послуг з довірчого управління фінансами, разом з цим клієнт компанії має можливість інвестувати в інші продукти. Надаємо повний спектр затребуваних на українському ринку біржових послуг;
  • Стабільний прибуток без втрати часу - наша фірма пропонує сформувати пасивне джерело доходу без участі власника активів. Ви займаєтеся своїм бізнесом, а Activitis професійно веде довірче управління фінансовими активами, звільняючи вас від зайвих турбот.

Як почати співпрацю з Activitis

Зв'язатися з нами можна за номером телефону, вказаним на цьому сайті, або через форму онлайн-заявки. Ви залишаєте контактні дані, коротке повідомлення, після чого представник компанії зв'язується з вами. Ми є в Телеграма та на Facebook - контакти в відповідному розділі сайту. Обговорити умови довірчого управління активами, коштами та фінансами також можна і в нашому київському офісі за адресою вул. Болсуновська, 13-15, офіс 610-620 (Печерський район).

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на office@activitis.com.ua або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше